| ElemenTz0r a întrebat:

Salut am si eu problema la jocul metin2ro. Dau sa il instalez si imi da eroarea asta : "Conexiunea la serverul de download a fost intrerupta. Eroare de download. Poti reincepe descarcarea apasand butonul inainte, sau restartand programul, dar asigurate ca esti conectat la internet." Eu sunt conecntat la internet nu inteleg care e problema. FUNDA? Va rog ajutati-ma. ?

3 răspunsuri:
| GrimRaider a răspuns:

Este o eroare de la ei cred ca asa imi aparea si mie si nu ai cum so rezolvi reinstaleaza windowsu poate merge sau mai bine apucate de un mt privatwinking decat sa stai si sa faci spume pe ro mai bine pe privat te ajut eu in caz ca nu stii itm nu dau tongue succes!

Răspuns utilizator avertizat
| GrimRaider a răspuns (pentru GwessWhoo):

Nu ca fac spume da nu-mi place sa ma chinui atata pentru o porcarie de joc.e doar un joc ce naiba laughing