| Bodirca_Daniel_1992 a întrebat:

am si eu prolbema cu un laptop HP pavilion g7. as dori sa maresc memoria grafica si nu stiu cum, in prezent placa mea video functioneaza la 32 mb iar memoria ei totala este de 1792mb. am incercat din bios dar nu gasesc nimi legat de asta. multumesc

3 răspunsuri:
| Netrider a răspuns:

Daca nu poti mari memoria din bios atunci doar hardware poti. cumperi alta placa. dar 32 mb e cam putin, sigur nu se poate din bios? verifica toate setarile.

| Bodirca_Daniel_1992 explică (pentru Netrider):

Am verificat tot pe acolo nu gasesc nimic de memorie video, areu un bios cidat.
am mai facut asa ceva din bios da la un altc computer.

| Netrider a răspuns:

Stii exact ce model e laptopul? mai trebuie sa fie ceva dupa HP g7.