| pauladrian_2984 a întrebat:

Am si eu un joc PES 2012, in care intru, ma joc putin si dupa aceea dintr-o data imi apare tot ecranul in albastru si scrie nu stiu ce scrie de nu stiu ce eroare cu alb...in fine.Ma puteti ajuta daca stiti ce e asta? M-am mai jucat si PES 2011 si 2010, si tot asa imi aparea la amandoua.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Darkraid a răspuns:

Eroarea se numeste "Blue Screen of Death" si e din cauza la Hard Disk sau de la placa video. Sau daca ai schimbat placutele de RAM in ultima vreme.

1 răspuns:
| Laluu a răspuns:

100% e din cauza placi video.succes!