| javiga a întrebat:

Salut,am si eu un laptop :Acer aspire e1-571g,si cand ma joc jocuri pe el incepe sa sufle mai tare si mai repede aer cald! Este bine?; Eu cand ma joc nu am nici lag si joc si pe high si as mai vrea sa va intreb daca este obligatoriu sa reformatez bateria,eu nu am facut asta si se descarca cam repede, mai pot face acest lucru?

Răspuns Câştigător
| luc a răspuns:

Sa nu iti faci probleme. marea majoritate a laptop-urilor faca asa e o masura de siguranta a sistemului de racire al acestui pentru a preveni supra incalzirea si a asigur o buna functionare asistemului.

5 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Exact acelasi laptop il am.nu trebuie sa reformatezi bateria, lasa graficile pe medium si pune-l PE O SUPRAFATA DE LEMN ca sa poata sa respire.

funda.

| javiga explică (pentru AlinnJe):

Pai, de ce sa las pe medium cand pot juca pe High?

| AlinnJe a răspuns (pentru javiga):

Pai poate isi revine asa, doar ziceam.in rest sunt sigur de ce zic, am acelasi laptop!

| javiga explică (pentru AlinnJe):

Tu ce jocuri te joci pe el?

| AlinnJe a răspuns (pentru javiga):

Bf3 battlefield 3, warrock, combatarms, counter strike si cam atat.