| NascutSaFiuTrist a întrebat:

Am si eu un pc cu placa de baza p4p800-vm/s si nu gasesc driverele pentru ea stie cineva de unde sa le iau. Funda

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Stai că nu e bun, vezi ăsta http://www.nodevice.com/driver/P4P800-MX/get54760.html#download_form, bagă codul și dăi download, pe site-ul ăla găsești sper.

8 răspunsuri:
| NascutSaFiuTrist explică (pentru DDCC):

Deja am incercat cu astea si nu merg sa le extrag imi da eroare si nu se instaleaza

| DDCC a răspuns (pentru NascutSaFiuTrist):

Hm...încearcă device doctor detecteaza el drivere. Ce windows ai? XP?

| NascutSaFiuTrist explică (pentru DDCC):

Da am xp

| NascutSaFiuTrist explică (pentru DDCC):

Pai si cum il instalez ca nu e exe?

| NascutSaFiuTrist explică (pentru DDCC):

Nu merge si nici nu ma mai omor bag windows 7 si nu mai caut nici un driver

| DDCC a răspuns (pentru NascutSaFiuTrist):

Îți va părea bine dacă instalezi direct windows 7. Ai kitul direct de pe net, bagi liciența cu un program, merge foarte bine. Te pot ajuta dacă vrei cu instalarea, pas cu pas.

| DDCC a răspuns (pentru NascutSaFiuTrist):

Stai că nu e bun, vezi ăsta http://www.nodevice.com/driver/P4P800-MX/get54760.html#download_form, bagă codul și dăi download, pe site-ul ăla găsești sper.