| Ionuț_Liviu_1998 a întrebat:

As dori si eu link de la pagina cu drivere pentru placa de baza Asus p4p800-vm doar sunet si grafica ca nu gasesc

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu-ti trebuie. Sa ai instalat, in prealabil, Adobe Flash Player. Intra aici: http://www.driverscloud.com/en/configuration/installplugin
Dai "Automatic Installation" se downloadeza un fisier ce-l instalezi apoi apesi pe "Start the detection" si cand a terminat te uiti in "My Drivers". Acolo vei gasi tot ce-ti trebuie.