| georgian a întrebat:

Am o placa de baza ASUS P4P800-X, si nu pot sa-mi instalez sunetul.
Nu vrea sa-mi ia driverele de loc. Dupa ce o instalez, dau restart si cind dau pe winamp se blocheaza si imi arata o eroare. Puteti sa ma ajutati cu o parere. Va multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Cand instalezi driverul placii de baza vezi daca ai bifat la device si sunetul.Asta ar fi una; a doua :pe alt program in afara de winamp ai mai incercat? Poate nu-i bun instalat Winamp-ul.Ca sa vezi daca ai probleme cu sunetul din cauza driverelor da-i click dreapta pe My computer din desktop-Properties-Hardware-Device manager si acolo daca iti apare la sunet un semn al intrebarii galben inseamna ca nu ai driver sau nu e bun. Dai click dreapta, introduci cd-ul si dai Update driver.Succes!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ceva nu-i instalat corect sau driverele sunt necorespunzatoare.
Contacteaza-ma in privat.

| andreutz a răspuns:

Ce eroare iti da mai exact? conteaza f mult. spune-ne si vedem dupa...

carla
| carla a răspuns:

Georgian, foloseste programul Uniblue Driver Scanner si-ti arata de ce drivere ai nevoie. Daca este ceva mai complicat, cred ca cei doi baieti care ti-au raspuns te pot ajuta mai bine. Bafta happy