| LeX_6839 a întrebat:

Am si eu un Volan Genius Speed Wheel 5 Pro si nu stiu cum sa ii fac setarile pentru NFS World straight face am crezut ca un am driveru instalat si ca volanu e defect dar am intrat in control panel si am dat la dispozitive si cand apasam pe pedala Vibra si Functiona se aprindea un beculet.Problema e ca in NFS NU IMI ARATA controale sa setez de acolo si nu stiu ce sa fac plzz HELP. DAU FUNDA + VOT.HELPPP

1 răspuns:
| Xpert210 a răspuns:

Am patit si eu la fel si cred ca e din cauza jocului... Sper ca te-am ajutat!