| K4ppy a întrebat:

Neata all.Am si eu o problema.Am un Volan Genius Speed Wheel 3.Am nfs most wanted pe pc, volanu merge perfect.Tot pe volan accelerez,pun frana,si as vrea sa stiu de ce nu imi merg pedalele, pedalele functioneaza, am intrat la controala in nfs most wanted si cand apasam acceleratie pe pedala sau frana imi da in jos si daca dau acceleratia imi da un sus.ce are? ce pot sa ii fac? Ajutor va rog.Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| cosy45 a răspuns:

Sal k4ppy:ma poti sa verifici config. caculatorului sau s-ar putea sa se schimbe config de la joc cand intri.reinstaleaza jocul sar punea sa-ti mearga

2 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Cauta in config.calc. happy Asa am rezolvat si eu problema

| K4ppy explică:

Cum verific configul calculatorulu?