| Kardon2000 a întrebat:

Am si o intrebare, daca vreti sa ma ajutati... Pe sistemul Intel Pentium Dual CPU T3200 de 2 ghz pe 64 bit, 3gb ram si placa video NVIDIA GeForce 9200M de 1.5 gb mi-ar rula Counter Strike Global Offensive? Daca da, as vrea sa stiu cam in cate FPS... Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Raduelvis1 a răspuns:

Placa dumneavoastra e doar 9200m? deoarece au fost scoase pe piata mai multe modele, 9200m gs ddr3, 9200m ge, si 9200m gs ddr2(cu toate ca sunt tipuri diferite, toate acestea sunt placi foarte, foarte slabe, dar din cate stiu sunt la fel cu un 8400gs sau in cazul lui 9200gs mai bun)deci pot sa spun ca o sa va mearga csgo pe o rezolutie de 1024x768 la 30fps sau mai mult cu toate detaliile la low

| Kardon2000 explică (pentru Raduelvis1):

E 9200M ge

| Raduelvis1 a răspuns (pentru Kardon2000):

Va multumesc pentru fundita

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA, iti merge! Nu stiu cate fps-uri ca nu-s clarvazator sau cititor in stele!