| EdyMaxHD a întrebat:

Am sistemul de operare Windows 7 Home Premium si nu am Widows Gadgets. Cand dau click stanga pe desktop imi apare decat,, Personalize" si,, Sreen Resolution". Stiti cum sa fac sa imi apara Windows Gadgets?

Răspuns Câştigător
| onik91 a răspuns:

Aaa incearca sa intrii in start in control pannel la programs and features si ai undeva in stanga turn windows features on or off, ti se va deschide o fereastra noua in care vor aparea mai multe casute de bifat si selecteaza windows gadget platform si apoi dai un restart happy