| puscahoreangaion a întrebat:

IncluSioN vreau dvd cu windows 7 home premium cum pot sa ard imaginea pentru a avea un dvd cu sistemul de operare windows 7 home premium

1 răspuns:
| njohn a răspuns:

1. daca ai un cd original cu windows 7 si vrei sa faci alta copie, foloseste dvd decrypter pentru a scoate img iso si so salvezi pe pc dupa cd-ul original si dupa aia arzi imaginea pe alt dvd ( cea mai simpla metoda e cu ultra iso)
2 Daca l-ai descarcat dupa net, nu o sa mearga pentru ca trebuie sa descarci niste fisiere si sa le copii in windows pentru ca windowsul sa devina bootabil