| tibidede a întrebat:

Salut am sunat la emag.ro la departament si a zis ca nu exista the amazing spiderman 1 si 2 pentru pc si vream sa va intreb pentru ca am vazut pe net jocul ca este si pentru pc si sa stiu daca exista exact pentru pc?

5 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

In ziua de azi nu prea mai este pentru ca jocul e vechi, 1 an si ceva, si nu prea mai cumpara lumea.Mai bine ti-l iei piratat, sau sa il cumperi de pe okazii, de la cineva care are, dar nu iti recomand ca ei pot sa te pacaleasca si sa iti deie un cd gol, etc.Bafta!

| tibidede explică (pentru Mafiotu007):

Pai da dar se gaseste assasins creed 1 si ala este si mai vechi este din 2007 de ce?

| tibidede explică (pentru Mafiotu007):

Si pentru plaistratyon se gaseste ogroaza de jocurii spiderman pe eMAG si pentru pc nu este macar unul?

| tibidede explică (pentru Mafiotu007):

Mafiotu007 de ce imi da eroare la ori ce joc vreau sa bag imi da eroare la toate jocurile pe care vreau sa instalez dc?

| Mafiotu007 a răspuns (pentru tibidede):

Poti sa vezi ca scrie acolo, nu cred ca mai este pe stoc, deci nu are de vandut.