| tibidede a întrebat:

Salut am sunat la firma emag.ro sa cumpar jocul the amazing spiderman si a zis ca imi zice maine daca este aparut pentru pc si vreau sa va intreb daca este jocul pentru pc sa nu mai stau cu griji va rog sa-mi spuneti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe jocuri cu spider man.
Ultimele pentru PC sunt Amazing Spider Man 1 si 2

Informeaza-te inainte de a face comanda.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Spider-Man_video_games

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Da bine ca mi-ai zis ca le-am zis la aia ca mie imi trebuie the amazing spiderman 1 si 2 dar a zis ca trebuie sa vada si sa sun maine pe la 9, de ce in afara de amazing spoiderman 1 si 2 este si alte jocuri?

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

UnTroll acesta este jocul spiderman care trebuie sa-l iau the amazing spiderman 1? https://www.youtube.com/watch?v=eXuqJs7j724&feature=youtu.be

| anonim_4396 a răspuns (pentru tibidede):

Acela este

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Sa-mi spui daca este ala daca nu este imi dai un clip pe care trebuie sa-l iau si denumirea exact ok. multumesc iti dau Funda promit.

| anonim_4396 a răspuns (pentru tibidede):

Acela pe care l-ai pus este
Denumirea este : The Amazing Spider Man 1

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Aha ok multumesc mult sper sa se gaseasca imi accpti cererea pe TPU daca tio trimit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru tibidede):

Dap, ti-am trimis eu cerere

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Pai tiam tirimis si eu accepto tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru tibidede):

Gata

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Am vrut sa iti scriu un mesaj si nu-mi da voie dc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru tibidede):

Nu stiu

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Pai scriemi tu un mesaj te roog daca nu iti mai dau odata cerere.

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

UnTroll ti-ai schimbat numele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru tibidede):

Dap, ti-am dat mesaj.

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Bine stai acum ma uit.

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Da am trimis cum ai zis tu in mesaj tot nu merge iti dau iar cerere nu stiu ce este?

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Cand vreau sa dau cerere zice ca deja a fost trimisa nu stiu ce este? dar am vazut ca tu ai putut sa-mi trimiti?

| tibidede explică (pentru anonim_4396):

Am inteles de la un prieten ca ajucat jocul pe ps 3 si a zis ca nu este frumos tu ce zici asa este sa nu dau banii degeaba pe el? te roog sa-mi spui?