| AAnnonim a întrebat:

Salut..am un Acer aspire 5742g..de cate ori ii instalez window-su ceva nu e in regula cu el.merge foarte prost.ori din cauza driverelor ori din cauza ca nu le instalez corect sau nu stiu. am instalat tot felul de programe sa imi caute drivere si sa imi faca update-uri si nici asa nu e bine. (cand l-am cumparat de la un prieten avea tot felul de jocuri si prostii pe el dar se aprindea la secunda ca sa zic asa) un sfat ceva o idee?

1 răspuns:
| Fredo12421 a răspuns:

Probabil nu l-ai instalat bine, sau driverele nu sunt bune. Cel mai bine il duci la cineva cu experienta si il rezolva el. Cost maxim 80 lei