| TheKiller a întrebat:

Buna TPU azi am o mare mare problema. Deci mi-am reinstalat windowsul (windwos7) si am problema la instalarea driverelor am un notebook ACER Aspire 5742G si nu stiu ce drivere ar trebui sa le instalez. Acestea sun date despre notebook-ul meu: Procesor: Intel Core i5-480M Placa video: NVIDIA GeForce GT 540M (2 GB) Memorie RAM: 4GB DDR3 Memory HDD:640 GB big grin Sper sa ma ajutati multumesc mult. Primul raspuns corect primeste funda!

4 răspunsuri:
| AlexMoss a răspuns:

Ba trebuie sa te duci in device mamager si sa dai update driver si gata si daca nu stii cauta pe net cum se face

| TheKiller explică (pentru AlexMoss):

Trebuie sa fac asta cu fiecare driver in parte?

| Forx a răspuns:

Salut,intra pe acest link http://www.acer.ro/ac/ro/RO/content/drivers acolo ai lista cu toate driverele pentru laptopul tau, pentru a le descarca dai click pe chenarul ala portocaliu cu o sageata alba in jos. Sper sa iti fie de folos.Bafta