| Jameson a întrebat:

Am un canal de Youtube facut din intamplare, are vreo 1800 abonati si 1, 6 mil vizualizari pe canal. L-am facut asa de plictiseala si am pus cateva videoclipuri copiate de pe net. Este un canal cu continut funny. Doresc mai departe sa continui cu acest canal. Intrebarea este cum gasesc videoclipuri pe care as putea sa le editez sau sa fac colaj cu ele fara sa fiu raportat la Youtube? Mai face cineva asta pe aici? Astept sugestiile voastre. Va multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Si eu am un canal de YouTube cu 2 videoclipuri, 20, 000 abonati si 25 milioane vizualizari. Daca doresti sa faci abonati fara sa te implici, uploadeaza video-uri care crezi ca pot prinde priza la public. happy

| Jameson explică (pentru Ronnix):

Salut, putem discuta in privat? Multumesc anticipat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ne dai și nouă linkul, ca să putem aprecia ce ai făcut?

| Jameson explică (pentru sadrian46):

Nu stiu daca doresc sa il expun aici, nu e cine stie ce, pana acum am doua videoclipuri propii incarcate si unul la care lucrez, celelalte vreo 10-15 sunt copiate.