| Alecsandra_Vartolomei_1993 a întrebat:

happy! Eu as vrea sa-mi fac un canal youtube si sa postez videoclipuri dar stiti voi ca sa am mai multi abonati trebuie sa editez putin videoclipurile pentru a fi mai frumoase. Stiti cumva niste site-uri in care pot sa ediez videoclipuri? Va rog spuneti-mi site-uri va rog si daca aveti intrebari poate o sa va pot raspunde si chiar am nevoie de raspunsurile voastre happy dau si funda fac orice! happy

Răspuns Câştigător
| Miau1617 a răspuns:

Bună Alecsandra.Nu conteaza chiar de editare, trebuie sa ai o cameră bună, iar apoi poți să te preocupi de edit.Ti-as sugera Canon sau Nikon pentru ca sunt cele mai folosite si avansate camere.
Programe de editare pot fi : Sony Vegas Pro (10, 11,12, 13), Camtasia 8.1 etc.
Poti cauta pe youtube : Sony Vegas Pro 12 sau Camtasia 8.1 download free.Si iti da tutoriale si linkuri, desi pare greu cu Sony-ul, nu este. Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| TechHelper a răspuns:

Bună @Alecsandra_Vartomolei_1993

Sunt site-uri simple pentru editat video

Loopster: http://www.loopster.com
Trebuie să îți creezi cont pentru el

La mulți ani!
TechHelper

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru TechHelper):

La multi ani! Multumesc pentru raspuns! happy