| M3zzLyxD a întrebat:

Am un canala de YouTube si am vrut sa fac un Video (cu Metin2, dar si alte jocuri ) Am filmat cu Fraps si cand m-am uitat pe filmare se blocare imaginea dar in joc merge bine (Setarile sunt facut bine ) Aveti vreo rezolvare? Am filmat si inainte si merge bine dar acum se blocheaza iamginea la inceput! Dau funda

3 răspunsuri:
| M3zzLyxD explică:

Alcineva nu stii vreo rezolvare?

| Burcin a răspuns:

Trebuie sa ai setat la video ceva cu 60 fps. Era o setare daca nu ma insel cu calitatea video ului sau ceva de genul si trebuia sa setezi cate cadre pe secunda trebuie sa aiba

| M3zzLyxD explică (pentru Burcin):

Este setat dar se blocheaza imaginea la inceput