| Valiku a întrebat:

Salut, am un controler de Xbox 360 pe care il pot folosi si la PC prin usb. Problema este ca atunci cand il bag in potul usb, scoate un sunet ciudat, apoi licare de 2 ori LED-ul si apoi nu mai este nimic aprins ( normal trebuia sa fie aprins beculetul de la player 1). Care poate sa fie problema? Please help!

Răspuns Câştigător
| Rufus_Alin_1990 a răspuns:

Frate e sigur controler special pentru pc sau l-ai luat pe ala de la xbox? Dace e special pentru pc cauta cel mai nou driver pentru el pe situl Microsoft si fai update eu asa am facut.Si ce vrei sa joci cu el ca am si eu nevoie de jocuri noi. Sper sa reusesti! laughing))))

| Valiku explică (pentru Rufus_Alin_1990):

Pai cu el joc fifa, am terminat si PoP, si VT4

1 răspuns: