| eu_7950 a întrebat:

stiti cumva ce s-a intamplat cu boxele mele? ieri, am apasat pe power la boxa, s-a aprins beculetul, dar nu se aude nimica. please help! funda

Răspuns Câştigător
| unubunnnn a răspuns:

E posibil sa se fi ars vreun difuzor/s-a stricat placa de sunet/nu sunt configurate boxele

13 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

A serviciul Windows Audio dezactivat. urmeaza pasi; start/Run/scrii comanda. services.msc dai ok iti va deschide lista cu servicile Windows, cauti serviciul care se numeste Windows Audio click dreapta pe el si dai start.

| Strumf a răspuns:

Poate ti-a iesit firul din calculator.

| Strumf a răspuns:

Incearca cu alte boxe. Sau incearca sa pui boxele tale la altceva (MP3, telefon, etc). Daca nu se aude inseamna ca e din cauza lor.

| romanaols a răspuns:

? Poate sonorul de la calculator e da la minim, vezi la control panel

| Fαntαsy a răspuns:

Cred ca firul de la ele a iesit din unitate. Din cate stiu sunt bagate in priza separat deci functioneaza dar nu au ce sunet sa redea happy. Scoate unitatea si urmareste firul de la boxa sa vezi care din ele e, apoi impingel mai bine.winking Sa-mi spui daca a mers. happy

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Vz inn calculator poate merge

| Brunette_4807 a răspuns:

Uita-te sa nu fii iesit vreun cablu din vreo boxa sau din calculator. sper sa-ti fie de folos! big grin (fundita?)

| Twixi a răspuns:

Ai dat drumu` la muzica?laughing

| eu_7950 explică:

Tot nu mergbig grin nu e scos cablubig grin inca cateva sugestii?

| eu_7950 explică:

Normal ca am dat drumu la muzica

| eu_7950 explică:

Imi da eroare cand scriu aia @jhonny999

| eu_7950 explică:

Acuma nu mi-a mai dat eroare, da tot nu merg boxele( era pornit Windows Audio)

| Addacreata a răspuns:

Ai ascultat muzica tare inainte?
poate ti'a sarit firul sau s-a ars sad