| stefan010511 a întrebat:

Salut, am un Intel core i5-3470 cpu 3. 20GHz ce placa video imi recomandati de bugetul 200-300 lei? Stiu ca nu e mare dar daca e diferenta 50 lei cam asa se fac rost. Vreau sa mearga rocket league macar 45 fps va rog din suflet. (din ce stiu ca sa iei o placa video iti trebuie procesorul de asta l-am pus daca trebuie alte date raspundeti si raspund inapoi cu ele.)

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Placa de baza ca sa stium ce ar incapea pe ea.

| stefan010511 explică (pentru Wr3nch):

Iti spun sincer nu ma descurc in calculatoare iti dau toate detaliile care le am : memory : 4096MB RAM, Operating system : windows 10 pro 64-bit, system model : HP Compaq Pro 6300 MT, si mai am de la display, AMD Radeon HD 5450. sunt singurile care le stiu eu daca doresti si ai poti sa-mi dai add pe discord : IStefaRo#0011