| adrian1923 a întrebat:

Salut am un laptop Acer aspire 5735z - procesor dual-core t3200 2.0 ghz, graphics media accelerator 4500m si 2 gb ram ddr 2 cam ce jocuri imi merg pe el am dat 600 lei merita banii k nu ma pricep

1 răspuns:
| milinalexandru a răspuns:

Nu ii chiar sa cazi pe spate ca ii cine stie ce dar iti merge jocuri destul de bune:
Uite aici jocurile:Cardinal Quest, Titan Quest, NFS Underground 1 2 Most Wanted, Call of Duty MW2 MW3 4, Assassin's Creed 1, 18 Wheels of Steel, 9Dragons, Age Of Japan 2, Avencast:Rise of the Mage si multe altele.