| Lentcutalent a întrebat:

Salut, am un laptop cu urmatoarele componente:
procesor >- Intel i5 480m
video card >- radeon 6550
memorie >- 2x4gb
mobo >- HP 163D
Am si un ventilator maricel sub el.
Intrebarea mea este de ce tot timpul este peste 90 grade Celsius?

4 răspunsuri:
| Maios a răspuns:

Doarece este cald afara si poti sa ii pui si gheaza si tot nu face fata! Deci asteapta pana la toamna!

| Lentcutalent explică (pentru Maios):

Tot timpul era asa laptopul! Nu stiu ce naiba are.

| Maios a răspuns (pentru Lentcutalent):

Si mie mi se mai intampla dar nu chiar tot timpul! Doar atuncea cand butonez tastatura incat aproape imi iese fum din el! Incearca sa iti mai cumperi un ventilator sau sa il mai intalti!

| robyYy123 a răspuns:

Nu are cum sa facă fata călduri dar mai ales când te joci încearcă sa il ti pe ceva de lemn nu in brațe.
P.S atenție cu statul prea mult in fata ecranului o sa ai probleme