| Bossshadow a întrebat:

Am o problema.Am descarcat gta san andreas si l-am instalat, apoi cand vrea sa il deschid imi apare o eroare:cannot find 800x600x32 video mode.Cine ma poate ajuta sa imi rezolv problema ii dau FUNDA!

7 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Salut,clik dreapta pe icon si propriety dai pe copatibility si schimbi formatul de acolo, sper ca iti e de ajutor si daca da sa imi dai si mie funda!

| pumn2131231 a răspuns (pentru d3men7zel):

Unde este propriety?

| Alecsoaei_Elena_1982 a răspuns (pentru d3men7zel):

Dar cum schimb formatul te rog raspunde

| mirciu1234 a răspuns:

Vezi daca ai bagat cracul daca nu descacrca un patch pentru windausul tau si daca nu pe casuta pe care intri la joc dai clic stanga si dai proprietati dai compatibilitate si bifezi casuta cu,, Se executa in rezolutia ecran 640ori480 apoi dai aply. Daca tot nu merge dai din nou la compatibilitate si bifezi casuta aia cu mod compatibilitate si iti seletezi windausul au care il ai. Daca tot nu merge placa video nu are proprietatile cerute de joc.

| DunareClaudiu a răspuns:

Da-mi un id de contact.

| Andrei312 a răspuns:

Incearca sa schimbi formatul imaginii.

| BujoreanuDragos a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...si nu am reusit sa o rezolv inca. Puteti sa-mi dati un sfat?