| William1000 a întrebat:

Am un laptop Lenovo G50 ce ruleaza cu Windows 10 si am pe el jocurile Minecraft Story Mode, Fallout 4, Portal 2, Star Wars Battlefront 1, Halo 1 si CS:GO. Crede-ti ca s-ar intampla ceva rau daca as incerca sa joc DOOM 2016?

Răspuns Câştigător
| aqswdefr a răspuns:

Frate, ramane da vazut! Eu cred ca merge. Intra pe can i run DOOM 2016 si compara specificatiile de system. iti recomand sa il piratezi mai intai daca nu esti sigur ca iti merge. Vezi daca iti merge iar daca iti merge cumpara-l distractie placuta!

| William1000 explică (pentru aqswdefr):

Mulțumesc pentru urări și pentru indicatii!

1 răspuns: