| Nyny_Soryn_1994 a întrebat:

Salut.am un laptop packard bell easynote tx62hr si nu pot sa folosesc touchpadul.am instalat driveru am dat la fn&f6 ca asa e blocarea la mine si nimic.inainte mergea.deodata nu mai merge.ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| MadalinMarian a răspuns:

Cauta in control panel la mouse si la una din ferestre poate este bifat :"Disable when external usb device plug in".

| Nyny_Soryn_1994 explică (pentru MadalinMarian):

Nu scrie nimic am cautat. si chiar daca scot usb-ul tot nu merge

| MadalinMarian a răspuns:

Pai atunci nu stiu de la ce poate fi.Mergi la cineva care stie cat de cat si poate te ajuta. Bafta!