| Dragos_Tudor_1997 a întrebat:

Am un monitor BENQ si placa de baza Geforce 9500 T. Problema este ca mi se stinge si mi se blocheaza monitorul doar in jocuri. O solutie?

Dau FUNDA big grin

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu e monitorul, breh, e placa VIDEO de vina. GeForce 9500 GT e placa VIDEO, nu de baza. Solutie? Nu te mai juca.winking

| Dragos_Tudor_1997 explică (pentru KodrutZ):

Mda..mersi -_-

Răspuns utilizator avertizat
| alliyn13 a răspuns:

Pretenas:
1. pariez pe cat vrei tu k nu ai 17 ani... daca tot iti pui la nume 1997 nu iti pune o poza cu tine daca ai 5 ani
2. Geforce 9500 T thinking placa de baza?
3. incearca sa inveti cele 4-5 elemente ale unui pc si dupa poti incepe sa le si denumesti pana atunci... lasate de jocuri care nu sunt pentru tine...