| monica0987 a întrebat:

Salut am un pc cu Intel i5 palca video GT430 8gb ram win10 32bit. Vreau sa ma apuc sa filmez iar cand intru in bandicam si incep filmare imi scad fps la 50 vreo 20sec dupa incepe sa scada pana la 30......si tot asa pana la 29.La 29 deja ma mare lagggggggggggg.Ma puteti ajuta cumva? Un program niste setari? Va rog mult

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ma mir ca numai problema asta o ai... big grin Pune inapoi win7 sau 8, win 10 e in proba de aceia are anumite erori si nu functioneaza bine!
NU ai intalnit info-ul asta pe net pana acum? big grin