| AlexNet74 a întrebat:

Am un PC mai vechi Fujitsu Siemens Computers Xpert 700 MGz. Si nu ii pot gasi driverele (Audio & Video) cum pot gasi? Am Win Xp si merge dar nu are sunet si nici placa video

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.

| AlexNet74 explică (pentru Salontanul):

Eu am wireless pe laptop, nu pot conecta netul la calc, sau programul nu are nevioe de net?

| Salontanul a răspuns (pentru AlexNet74):

Are nevoie de net. Daca-mi spui denumirea placii de baza poate te pot ajuta (banuiesc ca placa de retea este integrata). Daca placa de retea este separata de placa de baza spune-mi denumirea ei.