| Villa7 a întrebat:

Am un desktop Fujitsu Siemens, model MI2W-D1451, am cautat drivere pe net, am gazit pentru placa video, intr-un final si pentru cea audio am instalat-o dar tot nu am sunet...
Ce trebuie sa fac in situatia asta?
Va rog ajutati-ma si pe mine, de 3 zile ma tot chinui si nu rezolv nimic.

Răspuns Câştigător
| stkdstr a răspuns:

Intra pe http://www.touslesdrivers.com/ dai sus la mes drivers apoi dai jos lancer la detection apoi selectezi downloadul pentru sistemul tau de operare...instalezi...apoi deschizi fisierul instalat de pe desktop te va baga pe site si acolo iti vor aparea toate drivere sper sa te descurci

| Villa7 explică (pentru stkdstr):

De mare ajutor acel site... multumesc mult!