Am un pc prost si m-am săturat de el. Vreau va rog daca puteti sa imi dati un link de la un pc special pentru fortnite sau sa scrieti ce componente ar trebui sa aiba. Vreau pc special pentru fortnite si sa mearga in maxim 70-80 fps dar vreau sa nu se blocheze. Nu vreau sa fie foarte scump, nu cred ca se gaseste dar nu vreau sa depășească 15 milioane

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Slabe sanse. Iti trebuie un minimum vega 3 la 2200U sa il duci "binisor". http://bit.ly/2IVcfdU cel mai ieftin la "15 milioane". Cu totul pe low 50-60 https://www.youtube.com/watch?v=FL3WowmA6l0 dar nu e garantat. Ridica-ti bugetul la 2000-2200 si iti iei o dedicata, si o sa-ti ruleze bine. Sau cauta sh.

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

La 1500 nu cred ca gasesti, mai ales daca il faci de la 0. La 2000 gasesti.

| aXy99 a răspuns:

Https://www.mygarage.ro/wishlist/
Fa-ti cont si intreaba aici. Raspunde la intrebarile acelea, scrie bugetul si poate iti face cineva un pc, dar nu merita la 1500 de lei, creste-ti bugetul la 2000 si nu vei regreta.