| lucian69 a întrebat:

Am un PC-ul meu este cam slabut ai imi puteti recomanda care joc sa-l descarc din Euro truck simulator 2 si Car mechanic simulator?

8 răspunsuri:
| DuDDy24 a răspuns:

Ai spus ca ai un pc cam slabut asa ca eu iti sugerez Euro Truck Simulator 2, mananca mai putine resurse.
Eu am Euro Truck Simulator 2 si e destul de OK jocul, e chiar placut ca grafica si gameplaywinking
Daca Eurotruck Simulator 2 si se misca greu, cu lag (ai spus ca ai pc slabut) poti sa incerci si jocurile din seria 18 Wheels Of Steam, sunt foarte asemanatoare (am jucat eu) si merg cam pe orice calculatorwinking

| lucian69 explică (pentru DuDDy24):

Pai eu as vrea sa stiu care joc cere mai putine resurse, imi poti spune?

| DuDDy24 a răspuns (pentru lucian69):

Dintre jocurile de care ai intrebat tu Euro Truck Simulator 2
uite aici cerintele de sistem http://www.game-debate.com/....../index.php
Daca pc-ul tau nu indeplineste cerintele minime incearca 18 Wheels Of Steel, asta ruleaza si pe pc-uri foarte slabe si e foarte asemanator cu Euro Truck Simulator 2;)
Sper ca te-am ajutat:D

| lucian69 explică (pentru DuDDy24):

Uite ce e cu pc-ul meu laughing
Am Placa video de 3 GB(2. 75GB usable), Procesor: AMD Athlon(tm) X2 Dual-Core QL-65 2.10Ghz,deci o sa mearga Car mechanic simulator?

| DuDDy24 a răspuns (pentru lucian69):

Spune-mi ce placa video aiwinking
Procesorul si ramul sunt suficiente pentru jocul asta, dar depinde de placa video daca poti sau nu sa il ruleziwinking

| lucian69 explică (pentru DuDDy24):

Asta,nu? : Installed memory (RAM) > 3GB (2. 75GB usable).

| DuDDy24 a răspuns (pentru lucian69):

Nuuu, asta e ramul, placa video e altawinking
Eu cred ca ai o placa video integrata...aia "2. 75GB usable" imi sugereaza ca ai o placa video integrata de 256 mb care nu o sa fie capabila sa ruleze jocul asta
Ca sa afli ce placa video ai urmeaza pasii:start->in bara de search scrie "dxdiag"->display->name:...acolo o sa iti spuna cum se numestewinking

| lucirusu2 a răspuns:

Incearca ambele jocuri, dar mai fain ii euro truck simulator. Funda?