| anonim_4396 a întrebat:

Salut am un procesor 1, 9 Ghz, 1Gb memorie ram si placa video incorporata NVIDIA GeForce 6150SE si vreau sa stiu ce jocuri sa descarc pentru aceste componente. Sa nu fie jocuri chiar asa mici daca aveti idei de jocuri mai mari sau mai noi da care sa mearga. Dau funda cel mai bun!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Jocuri mici iti merg atat! Mai ales daca ai si windows 7 starter sau home.

| nedumeritu a răspuns (pentru neluL):

Pot sa spun ca am instalat si Resident Evil 5 dar se vede in frame-uri, ceea ce se datoreaza lipsei de placa video. Asa ca am intrebat poate stiti jocuri ceva mai mici decat RE5.

| neluL a răspuns (pentru nedumeritu):

Stiu jocuri daca imi dai si nume! Asa eu am doar cateva pachuri cu jocuri mici!