| nezuzu a întrebat:

Salut am un servar de minecraft si i survaver si vreau sa-l fac creativ cum pot? funda si daca vreti dati si un video sau ceva plizzzzzzzzzz

Răspuns Câştigător
| DjDeath a răspuns:

Foarte simplu in folderulune ai serverul apare un fisier cu proprietati, il deschizi cu notepadu sicauti o linie unde scrie gamemode=0, in loc de 0 pui 1 asta e tot.

| nezuzu explică (pentru DjDeath):

Ma mai poti ajuta cu ceva cand vreau sa intru pe el imi zice ca cica bad login si ca nu s-a facut autoidentificarea aia

1 răspuns: