| addyy77 a întrebat:

Am un sistem cu placa de baza Socket AM2 NVIDIA,procesor AMD ATHLON 64, 3200+,memorie 1 GB DDR2, placa video GEFORCE8500-512-DDR2. Ma poate ajuta cineva cu niste recomandari de imbunatatire dar nu prea costisitoare? Pentru sa se mareasca viteza pe internet si sa mearga si unele jocuri ceva mai noi. Ce ar trebui sa inlocuiesc sau sa adaug la unitate. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| DemonSoul a răspuns:

Mai baga inca 3 gb ram sa ai 4 bg ram, placa video nVIDIA geforce gts 450( putin cam scuma -> 500 de lei, Windows 7, si cam atat! funda?

| addyy77 explică (pentru DemonSoul):

Ai primit funda! Multumesc!

| DemonSoul a răspuns (pentru addyy77):

Cu placere, si succes!