| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Am un Sistem Desktop Serioux Performance V9 cu procesor Intel® CoreTM i3-2120 3.30GHz, 6GB DDR3 1333 MHz, HDD 1TB, nVidia GT630 1GB
Win 8

si vreau sa stiu ca as putea sa ma joc pe el gta 4 si GTA five

Răspuns Câştigător
| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Imi dai funda puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

Doar gta4. funda

| xXSpikeXx a răspuns (pentru CeTrebuieSaScriuAici):

Atunci cam ce trebuie schimbat la pc ( daca ai putea sa imi spui si ce fel de modele)

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns (pentru xXSpikeXx):

NVIDIA GT630 1gb(mai multi gb)si hdd 1tb. funda

| KodrutZ a răspuns (pentru CeTrebuieSaScriuAici):

Esti idiot.
@Anonim: Iti trebuie o placa video mai puternica, nu cu mai multi GB. Daca GTA 5 va fi puternic optimizat pentru procesoare cu 4 nuclee, s-ar putea sa te traga putin si procesorul in jos.

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns (pentru xXSpikeXx):

Imi dai funda puppy dog eyes