| radu02008 a întrebat:

Buna as vrea sa va intreb daca pe acest calculator merg toate jocurile daca nu ce im mai trebuie http://www.emag.ro/......ormanceV9.

Răspuns Câştigător
| vladsoare a răspuns:

Procesor bun i3 2120; 6GB RAM suficienti; HDD 1 tb bun; gt630...cam slaba. Depinde la ce rezolutie vei juca; Pe full HD, adica pe 1920x1080, unele jocuri vor pune probleme la detalii mari.

| radu02008 explică (pentru vladsoare):

Mersi mi-ai putea spune un alt site cu un calculator in care sa imi mearga toate jocuriile bugetul 22 de milioane:X.multumesc din nou

| vladsoare a răspuns (pentru radu02008):

Lasa-mi ID de mess printr-un mesaj si te ajut cu mare placere.

| radu02008 explică (pentru vladsoare):

Radu02008

5 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat!

| vladsoare a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Sait-ul e o mare porcarie.