| AndriciTpu a întrebat:

Am un tel Samsung s5230 si am o problema.
Toate pozele ce le fac, video s.a se salveaza pe memoaria tel. cum fac sa se salveze pe card. Am tel in romana si am luat toate setarile la rand tot si nu am gasit nimic...

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Intri in modul camera si ai setari pe ecran pe stanga sau dreapta daca nu incearca la meniu>setari si acolo setari camera sau setari telefon apoi camera. Daca nu reusesti atunci du-te la providerul tau de cartela si roaga-i sa te ajute happy.