| Liora a întrebat:

Salut... am o problema cu telefonul meu mobil. camera este satatna sa salveze pozele pe cardul de memorie. insa nu o face de acum cateva zile. daca setez sa mi se salveze pozele pe telefon. totul e bine... dar e ce nu mi se salveaza si pe card. mentionez ca am destul spatiu si ca pana acum 3 zile mergea.

Răspuns Câştigător
| NewLife18 a răspuns:

Posibil sa se fi stricat telefonul sau sa fi intrat praf acolo
mai bine te-ai duce la un service de telefoane sa afli sigur ce are
multa bafta

| Liora explică (pentru NewLife18):

Multumesc de ajutor! am rezolvat problema. se pare ca cardul nu era bun. s`a stricat. nu stiu cum. nici sa-l reformatez nu se poate. am incercat. o sa imi cumpar un card nouwinking! multumesc inca o data!

| NewLife18 a răspuns (pentru Liora):

Npc scumpa mea :*
cea mai buna idee sa cumperi un card nou!
Fundita:*?