| anonim_4396 a întrebat:

Am un virus urat de tot, nu pot intra in Task manager, mi-a sters anti-virusul, nu merge sa instalez un anitivirus, sau sa dau scan online... ce sa fac?

2 răspunsuri:
| radurex25 a răspuns:

Daca stii unde e virusu,salveaza celelalte documente pana nu e prea tarziu (sau salveaza toate documentele daca nu stii) apoi formateaza calculatoru,imstaleaza un antivirus de ultima ora, si pune toate documentele inapoi si da antivirusurului sarcrina de a cauta toate fisierecontaminate si sterge-le
sau daca nu vrei sa te complici pur si simplu formateaza
scuze, alte idei n-am

| Narcis2007 a răspuns:

Reinstaleaza windousu