| AdamSandler a întrebat:

O problema Software!
Am incercat sa sterg antivirusul [ McAfee ] dar a ramas un folder " Virus Scan " care imi zice ca este utilizat in alt program si de aceea nu merge sa il sterg.
Am intrat in TASK MANAGER si la SERVICII este McShield... la care scrie " in pauza " si nu merge deloc sa il inchid.
Hellp happy

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Incearca cu McAfee Removal Tool. Poate te ajuta...
http://download.mcafee.com/products/licensed/cust_support_patches/MCPR.exe

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Restarteaza compul si incearca din nou sa-l stergi! Daca nici asa nu merge cauta un soft dedicat pentru asa ceva! Succes!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Unlocker1. 8. 8 poate fi orice versiune, dupa ce-i dai ''sterge'' cu el chiar daca nu-l poate sterge pe loc il sterge la restart