| CosminMOTORBIKE a întrebat:

Salut, am un volan de PC (Acme Stii Racing Wheel) si as vrea sa stiu daca pot face ceva ca sa nu se mai roteasca singur, adica daca eu trag stanga sa nu se mai duca inapoi si sa ramana unde l-am lasat eu! Sunt sigur ca se poate daca il desfac, dar unde umblu! Dau funda cine raspunde corect!

8 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Cosmine! Am impresia că aşa a fost construit să funcţioneze! Servo...

| CosminMOTORBIKE explică (pentru mudokins78):

Dar nu crezi ca se poate mai lasa un surubel acolo si sa ramana unde il las eu?

| CosminMOTORBIKE explică (pentru mudokins78):

Sau?

| mudokins78 a răspuns (pentru CosminMOTORBIKE):

În interior are 2 arcuri! dacă le scoţi, nu va mai reveni pe punctul mort. Succes

| CosminMOTORBIKE explică (pentru mudokins78):

Dar se poate duce naibii volanu? Adica sa nu mai mearga?

| CosminMOTORBIKE explică (pentru mudokins78):

Hmm,ai un Facebook? da-mi msj sa-ti arat ceva ca aicii nu pot e o poza

| mudokins78 a răspuns (pentru CosminMOTORBIKE):

Stai un pic, că îţi dau link la Facebook.