| theeo98 a întrebat:

Am un volan genius speed wheel 5 pro ( http://www.geniusnet.com/wSite/ct?xItem=16802&ctNode=165 &mp=1 )
si am jucat nfs-uri cu el, dar nu imi merg bine, ci foarte sacadat! Am laptop dell inspiron n5030. Daca imi poate sugera cineva ca sa fac! Pun la bataie funda!

1 răspuns:
| madalinooooo a răspuns:

Ar trebui sa te joci pe calculator ca si eu am tot genius si tot acelasi laptop si nu mi-a mers incerca sa-i descarci drive volanului...si daca nu merge inseamna ca nu-l accepta laptopul