| theeo98 a întrebat:

Am o nedumerire si vreau sa ma lamuriti daca se poate:Am un volan genius speed wheel 5 series ( http://www.geniusnet.com/wSite/ct?xItem=18652&ctNode=110 1&mp=11 ) si nu stiu ce jocuri merg la el.Stiu sigur ca nfs world nu merge, dar vreau sa vad daca merge nfs prostreet.As dori alte exemple dejocuri pentru volanul acesta.

1 răspuns:
| Darky142 a răspuns:

Nfs underground 1 si 2
live for speed
18 weels of steel (toata colectia)
Euro Truck Simulator 2009
Ford Racing 1 si 2
La toate jocurile de sus merge volanul si pedalele. Cam atat imi aduc aminte Funda Plizz.