| T0X1kSkuLL a întrebat:

Salut am Volan si pedale de la GEMBIRD. In 18 wos sau ETS2 (EURO TRUCK SIMULATOR2) VOLANUL VIREAZA CAM GREU AM DAT ACOLO LA SENSIBILITATE DIN JOC DAR DEGEABA. Volanul are un led care se aprinde si rosu si verde daca apas pe un buton. Dar numai ca la rosu vireaza putin putin mai bine dar e greu de tot ca raspunde greu. Ajutati-maaaaa

Răspuns Câştigător
| ElGreco21600 a răspuns:

Am si eu un volan Serioux. Deci, atunci când butonul e verde, volanul vireaza ca pe tastatura. Atunci când e rosu, vireaza ca in viata reala. Si vireaza mult mai lin. Eu la Serioux aveam un Cd cu driverele pentru volan. Daca ai si tu, reinstaleaza driverele. Nu garantez ca problema o sa dispara, dar la mine a dispărut.