| AnDreYrO a întrebat:

De curand am cumparat un volan PC Hama Thunder v18 si am zis sa il incerc pe Euro Truck Simulator 2. Am observat ca se misca volanul destul de greu (adica raspundea cu intarziere). Am cautat pe net si am aflat ca trebuie sa am becul rosu. Asa am si facut dar mie tot mi se misca volanul putin in urma. Va rog ajutati-ma si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Galan_Alexandru_1993 a răspuns:

Nu este compatibil volanul cu jocu!

1 răspuns:
| Myr3ll1994 a răspuns:

Intra in setarile jocului si vezi pe undeva ca trebuie sa fie ceva cu sensitivity. Mareste sensibilitatea volanului si o sa-ti mearga bine.