| Romea_Alex_1995 a întrebat:

Am Windows 8.1 pro de doua zile. Vroiam s bag un joc de la meniul de start si trebuia sa fac cont Microsoft. Am facut. Dar nu stiam ca o sa imi puna parola la Windows..Nu am uitat parola. Nu imi mai apare când il aprind doar când dau Repaus. Puteti sa ma ajutati? Dau funda. Urgent! (Daca puteti in limba romana, asa am eu laptopul dar nu conteaza limba.)

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU poti scapa de parola numai reinstaland windows! Dupa reinstalare
cand vei mai folosi o aplicatie iti va cere sa te conectezi, vei da clic pe acel scris mai mic care se afla sub Conecteaza-te sau creaza-ti un cont Microsoft in care scrie : Conecteaza-te separat pe fiecare aplicatie (ceva de acest gen). Bafta!

| Romea_Alex_1995 explică (pentru lpavel):

Nu poti si fara sa reinstalez sau sa schimb windowsul?

| lpavel a răspuns (pentru Romea_Alex_1995):

Exact!

| Romea_Alex_1995 explică (pentru lpavel):

tongue Am scapat fara sa il scimb sau sa il restartez. Vezi ca merge?

| lpavel a răspuns (pentru Romea_Alex_1995):

Bravo tie! Eu nu mi-am batut capul prea mult... happy poate imi spui si mie cum ai facut? happy

| Vladut2000L a răspuns:

MAi bine iti iei 7 ultimate.

| Romea_Alex_1995 explică (pentru Vladut2000L):

Am avut. Si apropo acum am scapat de parola!