| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Am windows 8 si cand vreau sa instalez Grand Theft Auto IV (GTA 4) imi spune "Your system is incompatible with %P. Please follow the below for more information." Atasez un print http://imageshack.us/photo/my-images/59/yn88.jpg/

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Windows 8 nu este compatibil cu toate programele, de fapt mai bine zis îţi trebuie Windows 7. Nu înţeleg de ce foloseşti 8, este de rahat.

| RobotăBogdan a răspuns (pentru BLeur):

Si zici ca nu-i pot face nimic sa mearga si pe Windows 8?

| BLeur a răspuns (pentru RobotăBogdan):

Asta nu ştiu, dar îţi zic sigur că nu o să îţi meargă tot ce vrei pe el, dovadă uite.