| stefan2898 a întrebat:

Salut,are cineva hack-uri functionabile si far virusi pentru metin2 ro?

2 răspunsuri:
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pentru a face un hack de Metin2.Ro care sa treaca de HShield trebuie sa fie facut de cineva foarte inteligent, e posibil sa fie unu, dar trebuie cumparat, iar ce vezi tu pe youtube sunt doar prostii de 2 lei care iti viruseaza pc-ul de o sa trebuiasca sa il arunci, joaca si tu un servar privat, nu te mai chinuii pe Ro degeaba.

| Breakice_Gaby_1978 a răspuns:

M2bob www.m2bob.eu este un hack lure + damange +licori +fish, buff si alte chestii cum ar fi a treia mana sau inel exp.Mai multe inf pe gabi_breakice. funda?